Top
Wykończenie domu

Ospel Sonata Touch – nowe łączniki dotykowe

Ospel Sonata Touch

Ospel Sonata Touch – nowe łączniki dotykowe jest serią łączników elektronicznych wyposażonych w szklany panel dotykowy. Seria została zaprojektowana z myślą o osobach, które poszukują łączników sterowanych dotykiem. Łączniki nie wymagają specjalnie przygotowanej instalacji, dzięki czemu można zastąpić nimi tradycyjne łączniki.

Modułowa konstrukcja łączników Sonata Touch umożliwia konfigurowanie ze wszystkimi produktami serii Sonata w ramkach od pojedynczej do pięciokrotnej.

Ospel Sonata Touch – nowe łączniki dotykowe w Twoim domu

Nowoczesne łączniki elektroniczne do sterowania oświetleniem zostały wyposażone w szklany panel dotykowy. Swoją budową i wyglądem pasują do nowoczesnej architektury, która charakteryzuje eleganckie pomieszczenia mieszkalne i biurowe.

Seria Sonata Touch została zaprojektowana w sposób, który umożliwia jej implementację nie tylko do nowych, ale również do tradycyjnych instalacji elektrycznych, co oznacza, że łączniki nie wymagają podłączenia dodatkowego przewodu neutralnego N. Można je zamontować zamiennie z tradycyjnymi łącznikami z klawiszami.

Ospel Sonata Touch – zalety

Do zalet łączników Ospel Sonata zaliczamy m.in.:

  • Nowoczesne podświetlenie LED. Subtelne, dwukolorowe podświetlenie zostało wykonane w technologii LED i sygnalizuje stan załączenia przekaźnika (gdy jest wyłączony świeci na niebiesko, gdy jest włączony – na czerwono). Wyłączniki posiadają możliwość załączenia bez konieczności dotyku panelu szklanego;
  • Kolorystyka. Łączniki z serii Sonata Touch są dedykowane do wszystkich ramek serii Sonata, chociaż trzeba wspomnieć, że najlepszy efekt wizualny uzyskuje się stosując linię ramek Prestige. Do ich budowy wykorzystano naturalne i niezwykle estetyczne materiały, takie jak anodowane aluminium, różnobarwne szkło, drewno, naturalny kamień czy stal szlachetna;
  • Sterowanie żaluzjami. Panel sterowania żaluzjami posiada trzy pola dotykowe. Skrajne służą nam do uruchamiania rolet (góra lub dół). Podczas ruchu kolor podświetlenia zmienia się z niebieskiego na czerwony. Środkowy przycisk stop służy do zatrzymania rolety w dowolnym położeniu.

Eleganckie gniazdka i wyłączniki oświetlenia

Jedną z największych zalet wyłączników z serii Ospel Sonata jest ich wygląd. Zostały one stworzone z dużym wyczuciem i w oparciu o najnowsze trendy, które dominują we współczesnym projektowaniu. Design wyłączników doskonale się sprawdza w minimalistycznych wnętrzach i sprawia, że są one elementem wyróżniającym się na ścianach. Sonata TOUCH wzbogaci każde nowoczesne wnętrze!

Dzięki użyciu znakomitej jakości komponentów elektronicznych, użytych przy budowie łączników dotykowych, możemy liczyć na długoletnią i bardzo stabilną pracę.

Dodatkowym atutem wyłączników z serii Ospel Sonata jest zróżnicowanie kolorystyczne. Producent przygotował aż 6 wariantów kolorystycznych, co pozwala klientom na dopasowanie obudowy do wystroju wnętrza. Wybór kolorystyczny obejmuje m.in. biel, ecru, srebro i złoto.

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.