Top
Budowa domu

Święto starszych maszyn, czyli dlaczego warto kupować używane sprzęty JCB

Wiele testów, ale też opinii użytkowników potwierdza, że maszyny z „drugiej ręki” mogą być równie wydajne jak nowe, pod warunkiem, że kupisz je u zaufanego sprzedawcy. Sprzęty pochodzące z zaufanego źródła przy zachowaniu dobrego stanu technicznego i parametrów technicznych na optymalnym poziomie, pozostają dużo tańsze.

Szczególnie, gdy kupujesz je podczas takich akcji promocyjnych, jak trwająca właśnie w sklepie Interhandler wyprzedaż pt. „Święto starszych maszyn”. Czego możesz się spodziewać w ramach tej oferty?

Sprzedaż maszyn ze starszych roczników odbywa się kilkoma kanałami. Oferty z ciągnikami czy koparkami znajdziesz niemal na każdym portalu internetowym czy na lokalnych giełdach. Jednak czy zakupy w takim miejscu są bezpieczne, gdy mówimy o urządzeniach z rynku wtórnego? W takich niemal polowych warunkach nie jesteś w stanie sprawdzić dokładnie, jaki jest stan techniczny kupowanego pojazdu ani jego kondycja. 

Sprzedaż maszyn używanych

Dlatego, że jest to wielotysięczna inwestycja, nie warto ryzykować. Lepiej skorzystać z oferty sklepu o ugruntowanej pozycji na rynku. Interhandler, który jest wyłącznym dealerem marki JCB w Polsce prowadzi giełdę maszyn używanych. Wystawione na sprzedaż urządzenia są w pełni oryginalne, sprawne technicznie, z uzupełnionymi płynami eksploatacyjnymi i nadają się do dalszej eksploatacji. Podczas „Święta starszych maszyn” można je nabyć jeszcze taniej niż wcześniej. Używane maszyny znajdują się między innymi na https://sklep.interhandler.pl

Zalety kupowania maszyn używanych

Maszyny używane kosztują nawet od 20 do 50% mniej niż nowe i to właśnie cena jest zazwyczaj głównym argumentem przemawiającym za ich zakupem. Na internetowej giełdzie można znaleźć kilkadziesiąt zróżnicowanych pod względem wyposażenia i przeznaczenia modeli, które są dokładnie opisane. Poznawszy ich specyfikę, m.in. to ile godzin przepracowały w terenie, kiedy zostały wyprodukowane i jakie parametry techniczne oferują, możesz dodać je do porównania z innymi modelami. Możesz też zasięgnąć merytorycznej rady od doradcy, który zapyta o charakter Twojej pracy, dostępny budżet i oczekiwania i na tej podstawie dopasuje najlepszy sprzęt.

Gdzie kupować sprzęt z rynku wtórnego?

Budowlany czy rolniczy sprzęt warto kupować u zaufanego dostawcy. W takim miejscu jak Interhandler gwarantowana jest nie tylko profesjonalna obsługa klienta, ale też uczciwe warunki transakcji. Pozytywne jest np. to, że każda maszyna trafiająca do sprzedaży została wcześniej całkowicie przetestowana przez profesjonalnych inżynierów i przygotowana do sprzedaży w dziale serwisowym.

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.